ALEKSANDRA BOŃCZEWSKA

Właściciel, Doradca ds. Rozwoju Kariery, Specjalista HR, Terapeuta

Wspieram klientów w obszarach związanych z wyborem drogi edukacyjnej i zawodowej, budowaniem wizerunku online i offline, tworzeniem dokumentów (CV, LM), przygotowaniem do rozmowy kwalifikacyjnej/Assessment Center. Prowadzę również konsultacje edukacyjno – zawodowe dla młodzieży.

Współpracuję z agencjami rekrutacyjnymi, przedsiębiorstwami oraz prywatnymi ośrodkami terapeutycznymi. Od 2016 roku byłam częścią firmy InterviewMe. 

Na co dzień współpracuję z klientami indywidualnymi (studentami, specjalistami, kadrą zarządzającą). Łącznie z moich konsultacji i szkoleń w ciągu ostatnich 3 lat skorzystało ponad 3000 osób.

Jako terapeuta specjalizuję się w pracy z młodzieżą i dorosłymi w obszarach związanych z lękami (np. lęk przed wystąpieniami, lęk przed rozmową o pracę, lęk przed egzaminami), depresją, stresem, wypaleniem zawodowym, mobbingiem i uzależnieniami behawioralnymi.

Jestem autorką artykułów w takich portalach jak sukcespisanyszminka.pl, innpoland.pl, kariera.pl, hrstandard.pl, karierawfinansach.pl.

Profil klienta: Specjalista, Kierownik, Dyrektor.

Skontaktuj się ze mną: abonczewska@atelierkariery.com