ALEKSANDRA BOŃCZEWSKA

Właściciel, Doradca ds. Rozwoju Kariery, Specjalista HR, Terapeuta

Wspieram klientów w obszarach związanych z wyborem drogi edukacyjnej i zawodowej, budowaniem wizerunku online i offline, tworzeniem dokumentów (CV, LM), przygotowaniem do rozmowy kwalifikacyjnej/Assessment Center. Prowadzę również konsultacje edukacyjno – zawodowe dla młodzieży.

Współpracuję z agencjami rekrutacyjnymi, przedsiębiorstwami oraz prywatnymi ośrodkami terapeutycznymi. Od 2016 roku byłam częścią firmy InterviewMe. 

Na co dzień współpracuję z klientami indywidualnymi (studentami, specjalistami, kadrą zarządzającą). Łącznie z moich konsultacji i szkoleń w ciągu ostatnich 3 lat skorzystało ponad 3000 osób.

Jako terapeuta specjalizuję się w pracy z młodzieżą i dorosłymi w obszarach związanych z lękami (np. lęk przed wystąpieniami, lęk przed rozmową o pracę, lęk przed egzaminami), depresją, stresem, wypaleniem zawodowym, mobbingiem i uzależnieniami behawioralnymi.

Jestem autorką artykułów w takich portalach jak sukcespisanyszminka.pl, innpoland.pl, kariera.pl, hrstandard.pl, karierawfinansach.pl.

Profil klienta: Specjalista, Kierownik, Dyrektor.

Skontaktuj się ze mną: abonczewska@atelierkariery.com

Więcej o mnie

BERNADETTA GILARSKA

Konsultant

Jestem konsultantem kariery, specjalistą ds. HR i dyplomowanym coachem. Prowadzę wsparcie coachingowo-doradcze.

Wiem, jak zwrócić uwagę rekrutera, abyś otrzymał zaproszenie na rozmowę.

Profil klienta: Specjalista, Kierownik, Dyrektor.

NASZ ZESPÓŁ

OLGA STASZEWSKA – WIC

Konsultant

Jestem headhunterem oraz pełną pasji specjalistką z doświadczeniem w obszarze rekrutacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Wiem, jak wspierać Twój proces wprowadzania zmian zawodowych.

Profil klienta: Specjalista, Kierownik, Dyrektor.

JAKUB WICHLIŃSKI

Specjalista

Jestem specjalistą ds. obsługi klienta. W Atelier Kariery dbam o to, abyś uzyskał odpowiedzi.

Wiem jak zarządzać projektami i budować długotrwałe relacje.

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY?

Prowadzimy konsultacje kariery dla uczniów, studentów, freelancerów, specjalistów, managerów oraz kadry zarządzającej. Przeprowadzimy sesję doradczą, opracujemy dla Ciebie CV i List Motywacyjny, wykonamy sesję wizerunkową, przygotujemy Cię do rozmowy kwalifikacyjnej i Assessment Center oraz zadbamy o Twój wizerunek w sieci.

Przez ostatnie 3lata przygotowaliśmy ponad 5.000 dokumentów aplikacyjnych. Dzięki wypracowaniu indywidualnej strategii nasi klienci otrzymali wymarzoną pracą.

Specjalizujemy się w interwencji kryzysowej i terapii poznawczo – behawioralnej młodzieży i dorosłych. Będziemy dla Ciebie wsparciem w momencie utraty pracy, wystąpienia lęków związanych z obszarem edukacyjnym i zawodowym (lęk przed rozmową o pracę, wystąpieniami publicznymi, lataniem, egzaminami – np. maturą, prawem jazdy), uzależnienia od pracy, gier komputerowych, hazardu, w momencie pojawienia się wypalenia zawodowego i depresji oraz mobbingu. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Każdy z naszych konsultantów ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji m.in. w firmach rekrutacyjnych oraz w wewnętrznych działach HR. Myślimy jak pracodawca, rekruter i kandydat. Słowa, które opisują nas najlepiej to: profesjonalizm, empatia, dyskrecja i terminowość.

Współpraca z ponad 5000 klientów uświadomiła nam, że same usługi doradcze mogą nie zaspokoić wszystkich Twoich potrzeb. Dlatego wprowadziliśmy usługi psychologiczne i terapeutyczne. Chcemy wspierać Cię w osiąganiu celów, pracując również nad skuteczną zmianą myśli i zachowań, które utrudniają Ci życie zawodowe.

CO SYMBOLIZUJE NASZA FIRMA?

Atelier – to  pomieszczenie pracy twórczej artysty. Właśnie takim miejscem jest nasze biuro. Do każdej usługi podchodzimy w sposób indywidualny i kreatywny.

Kariera – według słownika to droga profesjonalnego rozwoju. Natomiast według nas każdy człowiek ma prawo do własnej definicji, ponieważ każdy chciałby osiągnąć w swoim życiu coś innego. W naszej firmie identyfikujemy i odpowiadamy na Twoje potrzeby.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ NASZA SIEDZIBA?

Działamy na terenie całego świata, prowadząc konsultację przez telefon, skype oraz e-mail. Klientów, chcących się z nami spotkać zapraszamy do naszej warszawskiej siedziby na Krakowskim Przedmieściu 8 oraz do partnerskiego ośrodka Progres we Włocławku. Wkrótce planujemy uruchomienie biur w Krakowie i we Wrocławiu.